Pozycjonowanie stron internetowych Chełm

Pozycjonowanie stron internetowych Chełm 2018-12-01T18:53:52+02:00

Masz problem ze zdobyciem pozycji w wyszukiwarce? Strona Twojej firmy nie jest widoczna w google? Klient nie może do Ciebie trafić?

Pozycjonowanie Stron Internetowych

Zasady pozycjonowania stron internetowych

budzet

1. Budżet odpowiedni dla obszaru działalności klienta.

Pierwszym krokiem przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań jest rozpoznanie specyfiki branży klienta. Po analizie sposobu pozycjonowania konkurencji będę mógł zaproponować Ci ofertę, która pozwoli na rzeczywiste osiągnięcie wyników. Cechuję się indywidualnym podejściem do każdego klienta, dlatego w moim cenniku nie znajdziesz pozycji: pozycjonowanie stron cennik. 😉

2. Analiza problemu i wybór najlepszego rozwiązania.

Bardziej efektywnym i korzystnym działaniem jest początkowe dogłębne przeanalizowanie problemu. Stworzenie idealnego rozwiązania wymaga czasu, lecz korzyści, które przyniesie w przyszłości są zdecydowanie większe. Natychmiastowe efekty oparte o nielegalne praktyki grożą nałożeniem filtra na serwis.

Analiza
raporty

3. Raporty oraz konsultacje.

Kontakt z klientem i bieżąca konsultacja planowanych działań to podstawa przy współpracy. Comiesięczne raportowanie przeprowadzonych działań i otrzymanych rezultatów prowadzę przy użyciu własnych narzędzi. Regularność i dokładność to podstawa przy pozycjonowaniu stron internetowych.

Przeanalizuję Twoją sytuację, a wstępna rozmowa pozwoli określić jaki problem ma Twoja strona internetowa. Następnie przedstawię rozwiązanie problemu, któremu od tego momentu wspólnie będziemy musieli stawić czoło. Pozycjonowanie stron samemu – bez rozmowy z klientem jest nieefektywne!

SEO to nie jest jedna bitwa!

Pozycjonowanie to ciągłe pomiary i analiza serwisu.

Korzystam ze wszystkich narzędzi Google.

Google Tag Manager
Google Analitycs
Google Search Console

SEO to ciągła wojna, podczas której musisz stale rozwijać nowe technologie i rozbudowywać stronę. Dlatego właśnie mnie potrzebujesz!

Nie zadowoli mnie żaden połowiczny sukces czy rozejm, jeśli Twoja strona wejdzie na TOP pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania, będziemy mogli świętować zwycięstwo.

Lecz pamiętaj!

Walka ciągle trwa, a Twoi konkurenci także się rozwijają. Nie możemy spocząć na laurach i odpuścić sobie dalsze pozycjonowanie. Zawsze możemy zdobyć kolejne słowa kluczowe.

Musisz wiedzieć!

Siła twojej armii to nie tylko pojedyncze frazy, na których skupimy się na początek. Muszą one zostać poparte szeroką widocznością serwisu, którą zbudują „długie ogony”. Naszym celem jest zawładnięcie całym ruchem w Twojej branży!

Podejmij wyzwanie i stań do walki o ruch i naturalnych klientów na Twojej stronie internetowej!

Wystarczy jeden krok, by rozpocząć drogę do celu! 😉

Nie ma sensu rzucać się z drewnianym toporem na cały las. Posiekamy problem na małe kawałeczki i wytniemy go drzewo po drzewie.. to znaczy krok po kroku. 😉 Kawałek po kawałeczku, skrupulatnie wszystko po kolei zostanie zoptymalizowane na Twojej stronie. Twoim zadaniem będzie tylko obserwacja stałego wzrostu, pojawiającego się w comiesięcznych darmowych raportach. Moim celem zawsze jest osiągnięcie samego szczytu! Lecz musisz uzbroić się w cierpliwość!

Wykorzystywane narzędzia

Podczas pozycjonowania strony internetowej wykorzystuję najlepsze narzędzia dostępne na rynku. Żadne narzędzie nie jest doskonałe, lecz dzięki analizie porównawczej mam możliwość określenia elementów, które należy poprawić na danej stronie internetowej.

Ahrefs to swoisty ranking stron. Pozwala na określenie mocy domeny, szacuje także ruch oraz widoczność strony na dane słowa kluczowe w wyszukiwarce google.

Semstorm pozwala na optymalne zarządzanie treścią. Dzięki niemu możemy śledzić słowa kluczowe, a także analizować całe artykuły.

Screaming Frog jest to crawler stron internetowych czyli najlepszy przyjaciel każdego pozycjonera. 🙂 Pozwala na najszybsze określenie błędów na stronie jak braki w znacznikach HTML czy nieoczekiwane błędy 404. Naprawmy błąd jeszcze zanim google go zauważy!

Screaming Frog SEO Crawler
Ahrefs
SemStorm

Skorzystaj z darmowej wyceny

Posiadasz już swoją własną stronę internetową?

Napisz w sprawie pozycjonowania, a w ciągu 24 godzin roboczych otrzymasz uczciwą ofertę wraz ze wstępnym audytem SEO. Możesz się zastanawiać jak nauczyć się pozycjonowania stron albo jak to zrobić, stracisz wtedy czas na czytanie setek poradników o pozycjonowaniu. Jeśli prowadzisz własny biznes czas, który byś musiał poświęcić, przekuj na wypłatę dla zawodowca. Finalnie i tak zwróci Ci się to z nawiązką. 🙂

Audyt SEO